Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETBie nga ura, ndërron jetë 71 vjeçari

Bie nga ura, ndërron jetë 71 vjeçari

Mallaakstër – Një 71 vjeçar ka ndërruar jetë paraditen e sotme pasi ka rënë nga ura në qytetin e Ballshit. Edhe pse u dërgua me urgjencë në spital për ndihmë mjekëlsore ai ka ndërruar jetë.

Sot rreth orës 10:40, në lagjen “5 Shkurti”, Ballsh, dyshohet se ka humbur ekuilibrin dhe ka rënë nga ura, shtetasi B. C., 71 vjeç, i cili ka ndërruar jetë në spital.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME