Monday, April 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETGazetari Artan Hoxha: Aeroporti plot, plazhet bosh! Po ikën rinia…

Gazetari Artan Hoxha: Aeroporti plot, plazhet bosh! Po ikën rinia…

Artan Hoxha, gazetari i njohur investigativ, shkruan sot me ironi ndaj qeverisë: “Ka shkuar vlera e një karrike në terminalin e largimeve në Rinas me shumë se një çader me dy shezlong në Palacë…

Dhe ju thoni pse janë plazhet bosh nga Jugu!

Ose aeroporti plot dhe plazhet bosh ose plazhet plot dhe Aeroporti bosh!”– citon Artan Hoxha.

Nënteksti i qartë: Po ikën rinia nga vendi në kërkim të një jete të re në Europë.

Foto të datës 26 korrik 2022 në Rinas.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME