Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEKërkohet fuqi punëtore.

Kërkohet fuqi punëtore.

Një firmë e cila operon në fushën e ndërtimit kërkon të punësojë punonjës në disa profesione si:

Shofer dhe punëtor

Personat duhet të jenë korrekt dhe ti përgjigjen kërkesave dhe kushteve të punës, firma nga ana e saj u siguronë pagesë të kënaqshme.

Të interesuarit të shkojnë më adresën e biznesit që ndodhet pranë Drejtorisë së Policisë Vendore në Fier ose ta kontaktojmë.në nr e tel

0692047800

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME