Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORE111 vjetori i Pavarësisë së Shqipërisë, Rama dhe Kurti bashkë në Vlorë

111 vjetori i Pavarësisë së Shqipërisë, Rama dhe Kurti bashkë në Vlorë

Ka nisur ceremonia e ngritje së flamurit në Vlorë, me rastin e 111 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë.

Kryeministri Edi Rama, Presidenti Bajram Begaj, Lindita Nikolla, kryeministri i Kosovës Albin Kurti, së bashku me zyrtarë të tjerë ndodhen në Vlorë, teksa shihen duke vendosur kurora me lule pranë monumentit të pavarësisë në Sheshin e Flamurit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME