Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËDeta Kokomani në “Miss Universe”, me shqiponjë dhe këngën e Elvana Gjatës

Deta Kokomani në “Miss Universe”, me shqiponjë dhe këngën e Elvana Gjatës

Përfaqësuesja e Shqipërisë, 22-vjeçarja Deta Kokomani ka shkëlqyer në fazën e veshjeve me “motive kombëtare” në Miss Universe, kompeticion bukurie i cili po mbahet në New Orleans.

Në këtë kompeticion bukurie ajo mbante veshur një fustan kuqezi me simbolin e shqiponjës, ndërkohë që u prezantua në skenë me këngën e Elvana Gjatës.

Kjo fazë e edicionit të 71-të të Miss Universe, e mbajtur në New Orleans, ishte mahnitëse me gati 90 shtete pjesëmarrëse, përfaqësueset e të cilave shkëlqyen me veshje me motive tradicionale.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME