Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËNoizy gati për në Eurovision?

Noizy gati për në Eurovision?

Si do të jetë nëse një reper përfaqëson Shqipërinë në festivalin Europian të Këngës?

Noizy, artisiti i shumë hiteve dhe i dashur nga publiku nuk i thotë jo mundësisë, madje shprehet shumë i hapur për të marrë pjesë në ”Eurovision Song Contest”, për të cilën thotë se ai do të bëjë bujë të madhe, dhe kënga do të mbahet mend gjatë.

Tashmë veç se të presim, nëse Noizy do të marrë pjesë këtë vit në Festivalin e Këngës në RTSH.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME