Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET"Tapë" në timon, kryen aksident 27 vjeçari, arrestoet

“Tapë” në timon, kryen aksident 27 vjeçari, arrestoet

Lushnje – Secialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor të DVP Fier arrestuan në flagrancë shtetasin O. J., 27 vjeç, banues në Krutje, Lushnjë, pasi mbrëmjen e djeshme, në vendin e quajtur “Pushimi i shoferit” duke drejtuar automjetin tip “Audi”, në gjendje të dehur, është përplasur me automjetin tip “Benz”, me drejtues shtetasin P. Sh. dhe me automjetin tip “Benz” me drejtues shtetasin T. B., dhe për pasojë është dëmtuar shtetasi P. Sh., dhe pasagjeri që ndodhej në këtë automjet, të cilët pasi morën mjekim, u larguan në banesë.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME