|E premte, Shkurt 24, 2017
Të huajt për jetën e natës në Tiranë

Të huajt për jetën e natës në Tiranë

Onedayitinerary këtë herë ka përzgjedhur Tiranën si destinacionin e radhës për të përshkruar një ditë turistike. Kjo ...

SHBA mbështet protestën – Jemi përkrah jush (letra)

SHBA mbështet protestën – Jemi përkrah jush (letra)

Që prej nisjes së protestës së opozitës nga ana e Bashkimit Evropian kanë ardhur vetëm “goditje”, duke ...

Stipe Mesiç nesër mysafir në partinë e Ramush Haredinaj

Stipe Mesiç nesër mysafir në partinë e Ramush Haredinaj

Në partinë e Ramush Haradinajt nesër do të qëndrojë një mysafir i veçantë. Ish-Presidenti i Kroacisë, Stipe ...

Kreu i Antimafias italiane – Kërkesa për hashash nga Italia rriti sipërfaqet e mbiella në Shqipëri

Kreu i Antimafias italiane – Kërkesa për hashash nga Italia rriti s...

Kreu i Drejtorisë Kombëtare të Antimafias, Franco Roberti ka zbritur në Tiranë për të dhënë sinjale të ...

KRONIKE
Lushnje – 52-vjeçari Behar Shpata ka qenë duke punuar ... Full article
Lushnje – Ushtron dhunë fizike e psikologjike ndaj nënës dhe ...
OPINIONE – ANALIZA

Nga OREST ÇIPA – Zhvillimet e fundit politike në vend e zhytën edhe më shumë shpresën për një bashkëpunim … Full article

Nga ELTON METAJ –  Opozita po kërkon me këmbëngulje të shtuar, prej disa ditësh, garanci shtesë për zhvillimin e …

NJOIFTIME

Pak kohë më parë …

23 Shkurt, 2017(0)

Shitet automjet tip ‘Audi …

6 Shkurt, 2017(0)
AKTUALITET

Kreu i Drejtorisë Kombëtare të Antimafias, Franco Roberti ka zbritur në Tiranë për të dhënë sinjale të forta se kultivimi i … Full article

Fier – Zbardhen detaje e porosi qe kryeprokurori Adriatik Llalla la tek vartesit e vet …

Kur Knut Fleckenstein, raportuesja e Parlamentit Evropian për Shqipërinë, u takua me Lulzim Basha, kreun …

Kavajë – Marjusi, njëri prej grevistëve të Zharrzës i është drejtuar urgjencës për ndihmë mjeksore, …

POLITIKE

Që prej nisjes së protestës së opozitës nga ana e Bashkimit Evropian kanë ardhur vetëm “goditje”, duke kërkuar që protesta të vijojnë nëse dëshirojnë, … Full article

Investimi i parave të kanabisit në zgjedhjet e ardhshme parlamentare është një risk real për 18 qershorin. Në intervistën e parë televizive që prej …

LIFESTYLE

Onedayitinerary këtë herë ka përzgjedhur Tiranën si destinacionin e radhës për të përshkruar një ditë turistike. Kjo është një faqe që … Full article

Një organizatë e trafikut të drogës, që vepronte në krahinat e Guayas dhe Santa Elena …

“I urrej dhe dua që ata të marrin ndëshkimin e merituar, të të shfrytëzojnë është …

Haremi ose shtepitë publike “VIP” të epokës otomane që derivojnë ndër shekuj nga kultura e …

SPORT

Pablo Sarabia po shkëlqen te Sevilla, i cili ndihmoi skuadrën e tij të fitojë 2:1 ndaj Leicetser Cityt në Ligën e Kampionëve U transferua … Full article

I bukur, i famshëm, i aftë dhe i pasur. Është Cristiano Ronaldo futbollisti më i fuqishëm në botë, mes më të paguarve dhe më …

MAGAZINE
Bota »

Itali – Policia italiane në Torino ka arrestuar 8 persona mes të cilëve 5 shqiptarë, nën …

Në partinë e Ramush Haradinajt nesër do të qëndrojë një mysafir i veçantë. Ish-Presidenti i Kroacisë, …

Qeveria ka miratuar sot, me vendim të Këshillit të Ministrave projektligjin për faljen e pagesave dhe …

SHOWBIZZ

Policia e Kosovës ka arrestuar njërin nga themeluesit e kompanisë “On Air Music” Kushtrim Morina i …

“Zbutja” e kafesë suaj me pak krem dhe sheqer është diçka goxha shumë si 2013-ta. Ata …

Economia-italia.com e ka renditur Shqipërinë në krah të destinacioneve si Kuba, Greqia, Britania e Madhe apo …

Sado që të duam stilin e vajzave moderne, kur jemi në kërkim të dukjes unike kërkojmë …

Eni Koçi është shumë e apasionuar pas fotografisë dhe është shumë aktive në rrjete sociale. Në …

Uebfaqja më e madhe e videove, YouTube, ka paralajmëruar disa ndryshime, përfshirë edhe largimin e reklamave …

ADVERTISMENT

 

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Të huajt për jetën e natës në Tiranë https://t.co/DdeEvCpedG https://t.co/SQNTpM1Hd3
508 people follow ALB365
Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson
Read more:
A mund të shmangej fundi tragjik i filmit “Titaniku”?

Kate Uinslet e cila ka luajtur rolin e Rozës në filmin “Titaniku”, ka thyer heshtjen pas 20 viteve të fundit...

Close