|E hënë, Maj 29, 2017
Topalli dhe Imami kërkojnë shkakrimin e Bashës

Topalli dhe Imami kërkojnë shkakrimin e Bashës

Jozefina Topalli dhe Arben Imami, dy nga anëtarët më të vjetër në Partinë Demokratike kërkojnë mbledhjen e ...

Prezantohet prefekti i ri i Qarkut Fier

Prezantohet prefekti i ri i Qarkut Fier

Fier – Zëvëndës ministri I brendshëm Cipa –  As administrate, as objektet shtetërore të mos përdoren për ...

Plazhet e Semanit, Darrëzezës dhe Pish Poros gati për çeljen e sezonit të ri turistik (foto e video)

Plazhet e Semanit, Darrëzezës dhe Pish Poros gati për çeljen e sezonit ...

Fier – Vija bregdetare në Seman, Darrëzezë dhe Pish Poro do të jtë gati për çeljen e ...

Agron Duka i PAA i drejtohet anëtarësisë

Agron Duka i PAA i drejtohet anëtarësisë

15 muaj më parë, me një grup miqsh dhe kolegësh, morrëm iniciativën për t’i dhënë frymë dhe ...

KRONIKE
Fier – Vodhi 486 mijë lekë të reja në një ... Full article
Itali – Shqiptari mund të ketë realizuar “ëndrrën” e ...
OPINIONE – ANALIZA

Nga GJERGJ LEZHJA – Së pari dua të sqaroj se kam vite që nuk marr pjesë aktivisht në politikë. … Full article

Nga ARiAN NIKA – U përdorën. U përdorën dhe nuk e kuptuan as pse u përdorën dhe as nga …

NJOIFTIME

Godfather Lounge Bar me …

17 Maj, 2017(0)

Cfarë do të ketë …

29 Prill, 2017(0)
AKTUALITET

Fier – Vija bregdetare në Seman, Darrëzezë dhe Pish Poro do të jtë gati për çeljen e sezonit të ri turistik. … Full article

15 muaj më parë, me një grup miqsh dhe kolegësh, morrëm iniciativën për t’i dhënë …

Fier – Kandidatja per deputete e PS Antoneta Dhima se bashku me stafin e saj …

Nga ARTAN FUGA – Nëse informacionet e mediave janë të sakta për dhjetra të dëmtuar …

POLITIKE

Jozefina Topalli dhe Arben Imami, dy nga anëtarët më të vjetër në Partinë Demokratike kërkojnë mbledhjen e forumeve për shkarkimin e Lulzim Bashës. Topalli … Full article

Fier – Zëvëndës ministri I brendshëm Cipa –  As administrate, as objektet shtetërore të mos përdoren për fushatë, luftoni kanabissin Dy zëvëndës ministrat e …

LIFESTYLE

Çdo verë, të gjithë kemi dëshirë të jemi afër ujit, për t’u freskuar ose thjeshtë relaksuar afër një burimi. Arsyeja për … Full article

Mbi shtatë miliardë njerëz e quajnë shtëpinë tonë të vogël blu të planetit. Cilado qoftë …

Marrëdhënia seksuale gjatë ditëve në Ramazan nuk është i lejuar  për burrat dhe gratë të …

Teksa ish-presidenti amerikan Barack Obama kaloi ditën e parë të pushimeve italiane në Toskanë, bashkëshortja …

SPORT

28 Maji 2017 do të mbahet mend në histori si data e lamtumirës së një prej lojtarëve më të mëdhenj të futbollit, Francesco Totti. … Full article

Barceloan e ka fituar për herë të tretë me radhë Copa del Rey, hera e fundit kur një klub e kishte arritur këtë ishte …

MAGAZINE
Bota »

Palestinë – Kreu i Gjykatës Islamike palestineze u ka dhënë ‘urdhër’ gjyqtarëve që të mos japin …

Kosovë – Përfshirja e një numri qytetarësh të Kosovës në luftërat në Lindjen e Mesme, ka …

Monedha e përbashkët ka shënuar një tjetër rënie gjatë ditës së sotme në tregun botëror. Kosovarët …

SHOWBIZZ

Dikur pozonte, tashmë presidentin amerikan, Donald Trump, por sot shumë pak dihet rreth jetës private të …

‘Balena blu’ është loja famëkeqe e cila ka çuar drejt vetëvrasjes qindra fëmijë në Rusi dhe …

Noizy hyn në biznesin e jetës së natës, sonte hapi lokalin e tij të ri dhe …

STIL

Bella Hadid na lë gjithmonë pa fjalë, por pas këtij fustani s’na mbetet veçse të pyesim: …

Beyonce dhe Jay Z kanë organizuar një festë për dy binjakët e tyre që do vijnë …

Keyone është bërë telefoni më i porositur i BlackBerry në operatorin kanadez Rogers. Kjo u bë …

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: I liked a @YouTube video https://t.co/X0o7MWR61c Plazhet e Semanit, Darrëzezës dhe Pish Poros gati për çeljen e sezonit të ri
11,293 people follow ALB365

Read more:
Gjashte kriminelet me te pasur te historise.

Ata kane qene “padrone” te drogës, mafies dhe mashtrues te mëdhenj… Po cilët janë kriminelet me te pasur te historisë?...

Close